images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Stowarzyszenie KoLiber wspólnie z radiem wolnościowym Kontestacja.com organizuje Protest przeciwko podwyżce podatku VAT. Pikieta odbędzie się 26 sierpnia o godz. 18.00 przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie.

Stowarzyszenie KoLiber wspólnie z radiem wolnościowym Kontestacja.com organizuje Protest przeciwko podwyżce podatku VAT. Pikieta odbędzie się 26 sierpnia o godz. 18.00 przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie.

Sprzeciwiamy się podnoszeniu stawek podatku VAT w tym roku oraz zapowiedziom możliwości kolejnych podwyżek w następnych latach. Podatki w Polsce są za wysokie, a dalsze ich podnoszenie zahamuje i tak już skrępowany wzrost gospodarczy. VAT na poziomie 23% czy 25% dotknie przede wszystkim osoby ubogie, o niskich dochodach.

Jednocześnie wzywamy rząd do przeprowadzenia reformy finansów państwa i do cięć budżetowych oraz do pozostawienia pieniędzy Polaków do ich dyspozycji. Deficyt można ograniczyć nie tylko opodatkowując najbiedniejszych ale też zmniejszając biurokrację czy też tnąc wydatki socjalne państwa.

Protestując pod Pałacem chcemy zwrócić uwagę Prezydenta RP na ten problem. Chcemy, by sprzeciwił się podwyżce podatków nie podpisując stosownej ustawy. Jednocześnie korzystając z miejsca chcemy zwrócić uwagę mediów na wykorzystywanie przez rządzących krzyża do odwracania uwagi społeczeństwa od palących problemów.

Dlaczego rząd określający się liberalnym podnosi podatki? Dlaczego biernie patrzymy, zamiast zmieniać obecną sytuację? Nie damy się zagłuszyć tematem krzyża. Idziemy walczyć o Nasze, ciężko zarobione pieniądze.

Filip Szarecki (Kontestacja.com; Tel.: 794-245143)

Marcin Kamiński (Prezes Stowarzyszenia KoLiber; tel.: 517-151-142)

 ściągnij tę informację w pliku PDF

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found
UWAGA Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "Goń z pomnika bolszewika" - strona gonbolszewika.pl