images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

12008467_1045140135505440_336760929_o (1)

Serdecznie zapraszamy Państwa na konferencje „Hołd Brukselski. Czyli jak w dziesięć lat stracić suwerenność” połączoną z projekcją filmu o tym samym tytule, która rozpocznie się 9 września o godz. 13:00 w Urząd m. st. Warszawy dla Dzielnicy Praga-Północ, ul. ks. Ignacego Kłopotowskiego 15. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie KoLiber.

Konferencję rozpocznie premierowe wyświetlenie filmu pt.. „Hołd Brukselski”, który jest kompendium niezależnej wiedzy o polskiej obecności w strukturach unijnych. Pod prowokacyjnym tytułem kryje się bolesna i bezlitosna diagnoza Unii Europejskiej – 50 lat temu będącej gospodarczą wspólnotą niezależnych państw, a obecnie staczającej się do roli karykaturalnego, socjalistycznego, federacyjnego lewiatana, w którym faktyczną władzę sprawują przywódcy Niemiec i Francji. W filmie wzięli udział wybitni specjaliści ds. polityki zagranicznej i dyplomacji:
• prof. Krzysztof Szczerski
• prof. Arkady Rzegocki
• dr Przemysław Żurawski vel Grajewski
• dr Tomasz Sommer
• dr Łukasz Stach
• dr Tomasz Teluk

Po prezentacji będzie możliwość zadania pytań twórcą filmu m.in. dr Przemysławowi Żurawskiemu vel Grajewskiemu, dr Tomaszowi Sommerowi czy Marcinowi Chmielowskiemu – najbardziej znanemu polskiego libertarianinowi, którzy przybliżą problemy UE w tak gorącym dla niej okresie.

Stowarzyszenie KoLiber to największe ogólnopolskie stowarzyszenie zrzeszające młodych konserwatywnych liberałów i libertarian. Kształtujemy przyszłe elity i nie boimy się wziąć odpowiedzialności za losy Polski. Jako eksperci współpracujemy z największymi ośrodkami politycznymi (Kancelaria prezydenta Andrzeja Dudy, Zjednoczona Prawica, Kongres Nowej Prawicy, KORWiN, Ruch Kukiz 15’) oraz akademickimi i badawczymi (Instytut Misesa, Instytut Sobieskiego, Warsaw Eneterpise Institute, Związek Przedsiębiorców i Pracodawców).

Film „Hołd Brukselski” jest wyrazem naszego niezadowolenia i sceptycznego podejścia do obecnego systemu. Sprzeciw ten chcemy jednak wyrazić w formie ostrego, jednak merytorycznego wypunktowania wszystkich wad i patologii jakie w okresie 25 lat wolności stały się naszym udziałem m.in. za sprawą, jak mówi popularna dziennikarka i jedna z bohaterek filmu, „galopującej” na oślep integracji unijnej oraz ślepego zapatrzenia na zachód.

Jeszcze raz zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w organizowanej przez nas konferencji!

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found