images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

16 sierpnia o godzinie 15.00 gnieźnieńśki oddział Stowarzyszenia KoLiber rozdawał mieszkańcom Gniezna specjalnie przygotowane naklejki – znak solidarności z narodem gruzińskim namawiające do podpisania się pod listem poparcia na stronie www.gruzja.koliber.org.

16 sierpnia o godzinie 15.00 gnieźnieńśki oddział Stowarzyszenia KoLiber rozdawał mieszkańcom Gniezna specjalnie przygotowane naklejki – znak solidarności z narodem gruzińskim namawiające do podpisania się pod listem poparcia na stronie www.gruzja.koliber.org W manifestacji mimo wcześniej zgłoszonej obecności zabrakło przedstawicieli gnieźnieńskiego oddziału jednej z czołowych młodzieżówek – Młodzi Konserwatyści. Akcja spotkała się z szerokim odzewem wśród mieszkańców, którzy nie szczędzili słów krytyki pod adresem Rosji oraz słów poparcia dla samych organizatorów.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found