images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

W czwartek, 20 stycznia oddział Trójmiasto zorganizował konferencję poświęconą długowi publicznemu, w ramach kampanii „Polska bez długu”, prowadzonej przez Stowarzyszenie KoLiber. Gośćmi specjalnymi byli: prezes partii Wolność i Samorządność, Janusz Korwin-Mikke – członek komitetu poparcia kampanii, oraz Michał Gamrot z łódzkiego Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii. Spotkanie poprowadził wieloletni skarbnik Zarządu Głównego Stowarzyszenia, Artur Dziambor. Spotkanie relacjonuje KoLega Bogusław Gosz.

W czwartek, 20 stycznia oddział Trójmiasto zorganizował konferencję poświęconą długowi publicznemu, w ramach kampanii „Polska bez długu”, prowadzonej przez Stowarzyszenie KoLiber. Gośćmi specjalnymi byli: prezes partii Wolność i Samorządność, Janusz Korwin-Mikke – członek komitetu poparcia kampanii, oraz Michał Gamrot z łódzkiego Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii. Spotkanie poprowadził wieloletni skarbnik Zarządu Głównego Stowarzyszenia, Artur Dziambor.

Aula gdyńskiego Domu Rzemiosła wypełniła się po brzegi. Przeszło 150 osób miało okazję zapoznać się z przedstawioną istotą długu publicznego oraz teoretycznymi sposobami rozwiązania problematycznego zagadnienia, jak również wziąć udział w debacie poprzez zadawanie pytań czy głosów polemicznych z publiczności, wśród których szczególną uwagę zebranych i prelegentów skupił głos przedstawiciela Ruchu „Wolność i Godność”, Tomasza Urbasia. Tuż po spotkaniu trzech uczestników konferencji zasiliło szeregi Stowarzyszenia, podpisując deklaracje członkowskie.

Pełna relacja z wydarzenia jest dostępna na stronie.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found