images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

W poniedziałek, 8 września, o godzinie 12:10, rozpoczęła się transmitowana na żywo przez TVP Info konferencja prasowa, w której uczestniczyli: koordynator kampanii „Gruzjo – nie jesteś sama!!” Stowarzyszenia KoLiber, szef inicjatywy „Solidarni z Gruzją” oraz przedstawiciele ZHP, podczas której zwieńczono kampanię „Gruzjo

W poniedziałek, 8 września, o godzinie 12:10, rozpoczęła się transmitowana na żywo przez TVP Info konferencja prasowa, w której uczestniczyli: koordynator kampanii „Gruzjo – nie jesteś sama!!” Stowarzyszenia KoLiber, szef inicjatywy „Solidarni z Gruzją” oraz przedstawiciele ZHP, podczas której zwieńczono kampanię „Gruzjo – nie jesteś sama!!”, przekazując ambasadorowi Gruzji w Polsce, JE Konstantinowi Kavtaradze, książkę z 2637 podpisami pod listem-petycją, który umieściliśmy na stronie gruzja.koliber.org, na której każdy mógł złożyć wyrazy solidarności z Narodem Gruzińskim oraz sprzeciw wobec bezpardonowych działań sił wojskowych Federacji Rosyjskiej. Wśród sygnatariuszy znalazł się gros studentów, licealistów, urzędników, biznesmenów, przedstawicieli oświaty, nauki czy kultury, także z najwyższego szczebla – ludzi różnej aktywności życiowej i miejsca zamieszkania, których połączyła jedna idea. Oto pełna relacja z tego wydarzenia: http://polityczni.pl/gruzja,audio,51,2656.html.

Dziękujemy z całego serca naszym partnerom, a nade wszystko ludziom dobrej woli, którzy wsparli kampanię składając swój podpis pod listem-petycją, stając się jego współautorami, wspomagając nas przy wiecach solidarności z Narodem Gruzińskim czy przyłączając się do zbiórki pomocy humanitarnej dla ofiar konfliktu.
Pomimo zakończenia aktywnej formy kampanii, będziemy nadal w kontakcie z naszymi partnerami, a zwłaszcza inicjatywą „Solidarni z Gruzją”, jak i ambasadą Gruzji w Polsce.

Okupacja Gruzji trwa de facto i de iure nadal. Tysiące Gruzinów nie może powrócić do swoich domów na północy kraju. Pomoc humanitarna, nawet ta prowadzona pod najwyższymi insygniami, jest blokowana przez siły okupacyjne, uniemożliwiając dotarcie do najbardziej potrzebujących, a osetyjskie bojówki plądrują gruzińskie osady, dlatego pamiętając o tych realiach, chcielibyśmy, aby hasło przyświecające naszej kampanii było wciąż aktualne, tak jak stanowi jego przesłanie. ragniemy zatem głośno wyrazić słowa: Gruzjo, nie jesteś sama!

Bogusław Gosz

Koordynator kampanii „Gruzjo-nie jesteś sama!!”
Stowarzyszenia KoLiber

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found
UWAGA Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "Goń z pomnika bolszewika" - strona gonbolszewika.pl