Jesteśmy otwarci na współpracę z mediami. Zainteresowanych dziennikarzy prosimy o kontakt z Biurem Prasowym. Zachęcamy do zapoznania się z wystąpieniami naszych ekspertów z Centrum Analiz, opracowaniami tematycznymi dotyczącymi prowadzonych przez nas projektów oraz oświadczeniami i stanowiskami w sprawie aktualnych wydarzeń.

Jesteśmy otwarci na współpracę z mediami. Zainteresowanych dziennikarzy prosimy o kontakt. Zachęcamy także do zapoznania się z publikacjami autorstwa naszych ekspertów z Centrum Analiz oraz opracowaniami tematycznymi w ramach prowadzonych przez nas projektów. Kontakt:

Sekretarz Stowarzyszenia: Agata Przepiórka ✉️ koliber@koliber.orgKontakty do lokalnych strukturKontakty do koordynatorów projektów Stowarzyszenie KoLiberul. Żurawia 47/49 lok. 205,00-680 WarszawaBNP Paribas 97 1750 0012 0000 0000 3897 8292Data rejestracji: 17 kwietnia 2000 rokuNumer rejestrowy: KRS 0000111237NIP: 5242579354REGON: 016361530

Stowarzyszenie KoLiber prowadzi działalność edukacyjną, mającą na celu wykształcenie generacji ludzi wolnych, niezależnych i odpowiedzialnych. Aktywnie działa na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Dąży do zwiększenia świadomości ekonomicznej wśród młodych osób poprzez organizowanie happeningów, konferencji i wykładów. Podejmuje inicjatywy na rzecz ochrony życia. Motywuje do pogłębiania wiedzy historycznej, pielęgnowania tradycji oraz postaw obywatelskich.

Zgodnie z uchwałą Rady Krajowej nr 2013/10/26/CEN/RK/05 i uchwałą Zarządu Głównego nr 2013/12/13/CEN/ZG/05 przyjęty został nowy System Identyfikacji Wizualnej stowarzyszenia. Wariant wiodący – czarne logo, czarny napis „STOWARZYSZENIE” oraz niebieski napis „KOLIBER” na białym tle. Warianty alternatywne – pierwszy: cieniowane szare logo, czarny napis „STOWARZYSZENIE KOLIBER” na żółtym tle; drugi: cieniowane szare logo, biały napis … Więcej

Skontaktuj się z nami


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie KoLiber z siedzibą w Warszawie, ul. Żurawia 47/49(pok. 205), w celu kontaktowania się ze mną.
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być administrator oraz podmioty przetwarzające Stowarzyszenia KoLiber.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: koliber@koliber.org