images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Stowarzyszenie KoLiber uruchomiło możliwość przekazywania darowizn w formie wpłat za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay. Zachęcamy do testowania tej funkcjonalności! 🙂

Stowarzyszenie KoLiber uruchomiło na stronie głównej możliwość przekazywania darowizn w formie wpłat za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay. Uzyskane w ten sposób środki finansowe stanowić będą nieocenione wsparcie w realizacji naszych wspólnych celów.

Wybraliśmy firmę, która zaproponowała najkorzystniejsze rozwiązania techniczne, jak również najmniejszą pobieraną prowizję od każdej dokonanej przez Państwa wpłaty. Klikając na baner Dotpay w prawym panelu macie Państwo możliwość przekazania darowizny na Stowarzyszenie KoLiber (minimalna kwota to 1 PLN). Wpłat można dokonywać przez 24 godziny na dobę.

Pierwszą honorową darowiznę tą drogą w wysokości 7 PLN przekazał dziś Skarbnik Stowarzyszenia KoLega Seweryn Szwarocki. Mamy nadzieję, że ta ponoć szczęśliwa liczba będzie zaczynem czegoś większego. Zachęcamy do testowania !!! 🙂

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found
UWAGA Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "Goń z pomnika bolszewika" - strona gonbolszewika.pl