images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

W dniu 10.11.2010r. w godzinach 16:00-18:00, w siedem miesięcy po katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem, Stowarzyszenie KoLiber zorganizowało akcję „Czy wiesz, ile nie wiesz?” w ramach projektu „Smoleńsk- chcemy prawdy”.

W dniu 10.11.2010r. w godzinach 16:00-18:00, w siedem miesięcy po katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem, Stowarzyszenie KoLiber zorganizowało akcję „Czy wiesz, ile nie wiesz?” w ramach projektu „Smoleńsk- chcemy prawdy”. Ulokowani przy wyjściu ze stacji metra Centrum w Warszawie członkowie KoLibra rozdawali przechodniom materiały informacyjne zawierające podsumowanie uchybień toczącego się śledztwa w sprawie okoliczności wypadku. Prezentowany był także nasz film zmontowany wypowiedzi ekspertów oraz polskich władz w tej sprawie – wypowiedzi często wzajemnie ze sobą sprzecznych, a także z dostępnych w sieci nagrań z telefonów komórkowych ukazujących maszynę bezpośrednio po wypadku. O godz. 17.00 odbył się happening przedstawiający zachowanie strony rosyjskiej wobec szczątków polskiego samolotu. Akcję wsparli Solidarni2010.

Nasze działania spotkały się z dużym zainteresowaniem warszawiaków, zarówno ze strony starszego, jak i młodego pokolenia. Wśród przystających przechodniów spontanicznie stworzyły się grupy dyskusyjne na temat manipulacji większości mediów i przyczyn zatajania przez nie niektórych faktów dotyczących katastrofy. Pojawili się także dziennikarze.

Dziękujemy wszystkim, za obecność, a także naszym sponsorom, którzy aktywnie wsparli naszą akcję i jednocześnie już dziś zapraszamy na następną w tym samym miejscu 27 listopada. Pozytywny przebieg akcji skłania nas do jej powtórzenia także w innych miastach Polski, o czym nie omieszkamy poinformować.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found