images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Serdecznie zapraszamy na debatę PAFERE, której współorganizatorem jest stowarzyszenie KoLiber pt: “Czy „Sprawiedliwy Handel” rzeczywiście jest sprawiedliwy?”. W debecie wezmą udział prof. Victor Claar oraz Borys Bińkowski. Całość odbędzie się w niedzielę, 22 kwietnia o godzinie 12 w restauracji “Literatka” na ulicy Krakowskie Przedmieście 87/89 (dolna sala). 

W ramach wizyty profesora Claara w Polsce, zapraszamy na debatę z jego udziałem. Zaprezentujemy poglądy zwolenników i przeciwników Sprawiedliwego Handlu. Przyjdź i weź udział w dyskusji!

22 kwietnia (niedziela), godzina 12:00

Restauracja Literatka w Warszawie, Krakowskie Przedmieście 87/89 (dolna sala)

Wstęp po złożeniu dowolnego zamówienia.

Oponentem prof. Claara będzie mgr Borys Bińkowski, Absolwent Instytutu Krajów Rozwijających się Uniwersytetu Warszawskiego, doktorant Uniwersytetu Wrocławskiego. Specjalizuje się w badaniach w zakresie studiów interdyscyplinarnych nad Afryką Subsaharyjską. Jego głównymi przedmiotami badań są: wpływ zróżnicowania etnicznego na rozwój krajów Afryki oraz funkcjonowanie społeczności producenckich Fair Trade. Partner Koalicji Sprawiedliwego Handlu. Ekspert Fair Trade: praktyk i teoretyk. Jest autorem wielu artykułów prasowych i naukowych, w tym krytycznej recenzji książki prof. Claara., pt. „Czy Fair Trade zwalcza problem ubóstwa?”

Organizatorami debaty są  PAFERE i KoLiber.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found