images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Potrzeba gruntownej reformy szkolnictwa wyższego to przedmiot zainteresowania każdego rządu III RP. Kluczowym celem stojącym przed legislatorami jest stworzenie rozwiązań, które umożliwią polskiej nauce sprostanie społecznym i naukowym wyzwaniom XXI wieku.

Polskie uczelnie wyższe plasują się obecnie na szarym końcu w europejskich rankingach, choć jednocześnie kształcą największą liczbę absolwentów.

Stowarzyszenie KoLiber, jako organizacja zrzeszająca osoby – głównie studentów i absolwentów szkół wyższych – aktywnie działających w przestrzeni publicznej, jest od zawsze zainteresowane kierunkiem zmian w systemie szkolnictwa wyższego. Wobec tego jako reprezentanci młodego pokolenia postanowiliśmy zabrać głos w sprawie projektu Ustawa 2.0 – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce. Niniejszy komentarz jest wyrazem naszej troski o przyszłość nauki i szkolnictwa z perspektywy środowiska konserwatywno-liberalnego. Cieszymy się, że nasz głos jest słyszalny i możemy partycypować w procesie zmian legislacyjnych w obszarze polskiej nauki.

[koliber_person name=”Robert Iwanicki” text=”Robert Iwanicki”]

Komentarz: Ustawa 2.0 Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found