images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Niedługo wiosna i… Marcowy Festiwal Wolności w Bydgoszczy! To już trzecia edycja festiwalu, którego intencją jest Wolność. Odbędzie się w niedzielę, 18 marca 2012r. o godzinie 16:00, w lokalu „Kubryk”, przy ul. Podwale 3.

 

Ta o którą walczyli bydgoszczanie w 1981 roku, i ta o którą trzeba walczyć codziennie. W marcu 1981 roku mieszkańcy Bydgoszczy podnieśli dumnie głowy i spróbowali zrzucić komunistyczne kajdany. Nie chcieli żyć w kłamstwie i cenzurze, chcieli państwa szanującego wolność i godność każdego obywatela. Dzisiaj domagamy się tego samego. Wolności.

Festiwal odwołuje się do utraconych wartości. Piosenki autorskie wykonawców konkursowych, jak i utwory bardów mają skłaniać do refleksji, „ile dziś wolności w wolności, a człowieka w człowieku”. Piosenki z przesłaniami o tamtym i dzisiejszym czasie. Festiwal nadziei i uczty duchowej.

Impreza artystyczna będzie podzielona na dwie części. W pierwszej usłyszymy piosenki autorskie wykonawców konkursowych, w drugiej utwory bardów, zaproszonych gwiazd. Wykonawcy, którzy chcieliby wziąć udział w części konkursowej mogą zgłaszać swój akces do organizatora na adres: piotrkub.ms@op.pl. Dla wykonawców przewidziane są nagrody finansowe.

Wśród wydarzeń towarzyszących warto wyróżnić konkurs na najciekawszy wiersz o bydgoskim Marcu 81 i na najciekawsze zdjęcie budzącej się wiosny w Bydgoszczy 2012.

Prace prosimy przesyłać do 14 marca 2012 r. Korespondencja: piotrkub.ms@op.pl. O wynikach uczestnicy zostaną poinformowani podczas festiwalu 18 marca w „Kubryku” i tam też odbiorą nagrody.

Fundatorem nagród jest bydgoska Firma „Gotowski”.
Regulamin konkursu i program imprezy: REGULAMIN MARCOWEGO FESTIWALU
Oficjalna strona internetowa festiwalu: www.marcowyfestiwal.pl

Wstęp wolny!
ZAPRASZAMY!

Organizatorzy główni: Stowarzyszenie Trzeciego Maja, Piotr Kubiak.
Współorganizatorzy: Stowarzyszenie KoLiber, Nowa Prawica.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found