images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Prezes oddziału bydgoskiego- Michał Dworski- zaprasza na przedsięwzięcia przygotowywane przez KoLibrantów w tym mieście. W rozkładzie zajęć m.in. spotkanie z red. Stanisławem Michalkiewiczem, akcja charytatywna oraz obchody Prima Aprillis.

Prezes oddziału bydgoskiego– Michał Dworski- zaprasza na przedsięwzięcia przygotowywane przez KoLibrantów w tym mieście. W rozkładzie zajęć m.in. spotkanie z red. Stanisławem Michalkiewiczem, akcja charytatywna oraz niespodzianka na Prima Aprillis.

21.03.2011

O godzinie 17:30 w kawiarni LEONIDAS (ul. Pod Blankami) odbędzie się otwarte spotkanie bydgoskich organizacji wolnościowych (KoLiber, UPR/WiP). Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

24.03.2011

Pan red. Stanisław Michalkiewicz da KoLibrantom wykład o godzinie 17:00 w HOTELU POD ORŁEM. Tematem spotkania ma być generalnie Konserwatywny Liberalizm i jak wdrażać te idee w życie. Wstęp wolny.

27.03.2011

Oddział KoLibra włącza się w akcję charytatywną organizowana przez Liceum Edukacji Innowacyjnej. Zbieramy środki czystości dla dzieciaków z domu dziecka w Tucholi. Przeprowadzamy zrzutkę środków.

1.04.2011

Zapraszamy na Bajkowy Przemarsz Antysocjalistyczny. Akcja ma na celu uświadomienie opinii publicznej, czym jest socjalizm oraz jakie zagrożenia i skutki niesie za sobą . Podczas pochodu przebierzemy się za postacie bajkowe.

Nasze hasło to: SOCJALIZM-WŁÓŻMY GO MIĘDZY BAJKI .

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found
UWAGA Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "Goń z pomnika bolszewika" - strona gonbolszewika.pl