BANNER REKLAMOWY

images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Stowarzyszenie KoLiber oddział Poznań zaprasza na dwa spotkania z Bronisławem Wildsteinem, które odbędą się już 12 grudnia! Czołowy polski publicysta odwiedzi Poznań w ramach trasy promującej książkę “Niepokorny”, w której w formie wywiadu opowiada o swoim życiu i poglądach.

Pierwsze spotkanie z Bronisławem Wildsteinem odbędzie się o godz. 13:00 Auli Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM przy ul. Umultowskiej 89A.

Drugie spotkanie organizowane przy współpracy z PRojektor Naukowe Koło Kultury Medialnej odbędzie się o godz. 17:00 sali 220 na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej UAM przy ul. Fredry 10.

Na spotkaniach będzie możliwość nabycia książki “Niepokorny” w promocyjnej cenie!

“Jego życiorysem można by obdzielić kilka osób. Bronisław Wildstein opowiada po raz pierwszy o sobie – od chwili urodzenia. Jak wyskoczył oknem z komendy milicji w Krakowie i jak przebił milicjantem dworcową szybę. Co usłyszał od Giedroycia w Paryżu i jak ledwie uniknął śmierci na Jamajce. Dlaczego odszedł z masonerii i jak zostawał prezesem TVP. O Stanisławie Pyjasie, Jacku Kuroniu, Jacku Kaczmarskim i Lechu Kaczyńskim. O przyjaciołach i wrogach, własnych i cudzych książkach, o Smoleńsku i o tym, co stanie się z Polską.”

Zapraszamy!

© 1999-2021 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found