Jesteśmy otwarci na współpracę z mediami. Zainteresowanych dziennikarzy prosimy o kontakt. Zachęcamy do zapoznania się z wystąpieniami naszych ekspertów z Centrum Analiz, opracowaniami tematycznymi dotyczącymi prowadzonych przez nas projektów oraz oświadczeniami i stanowiskami w sprawie aktualnych wydarzeń.

Kontakt: tomasz.wojcik@koliber.org

Koordynator Biura Prasowego oraz Wiceprezes oddziału Poznań

Współpracę z poznańskim KoLibrem rozpoczął w 2016 roku, wykonując jeszcze jako sympatyk stowarzyszenia potrzebne grafiki i materiały promocyjne. Od 2017 r. współprowadził poznański Marsz rtm. W. Pileckiego. Na przełomie lat 2018/19 zainicjował i koordynował pierwszą edycją kolibrowej akcji charytatywnej Anielska Rocznica. W 2019 roku ukończył Turystykę i Rekreację na poznańskiej AWF. „Mimo że nie był to kierunek zbytnio związany z kolibrowymi tematami takimi jak polityka czy ekonomia, to różnorodność osób wokół których miałem przyjemność spędzić ten etap mojego życia nauczyła mnie nie zamykać się w tzw. bańce informacyjnej, co często mi w mojej działalności w KoLibrze bardzo pomaga.” – zaznacza. Oprócz powyższych, zainicjował także w Poznaniu pierwszą edycję akcji proekologicznej KoLibrowy #TrashChallenge oraz jest stałym współtwórcą 3 kolibrowych serii: ulicznych sond wśród poznaniaków pod hasztagiem #KoLiberPyta, cotygodniowych facebookowych podsumowań informacji z Poznania, Polski i ze świata pod hasztagiem #KoLiberInfo oraz analogicznej serii z ciekawostkami z Polski pod hasztagiem #KoLiberInfoPlus. W grudniu 2019 objął funkcję szefa Biura Prasowego Stowarzyszenia.

Więcej

Skontaktuj się z nami


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie KoLiber z siedzibą w Warszawie, ul. Aleja Solidarności 82, w celu kontaktowania się ze mną.
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być administrator oraz podmioty przetwarzające Stowarzyszenia KoLiber.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: koliber@koliber.org