Jesteśmy otwarci na współpracę z mediami. Zainteresowanych dziennikarzy prosimy o kontakt. Zachęcamy do zapoznania się z wystąpieniami naszych ekspertów z Centrum Analiz, opracowaniami tematycznymi dotyczącymi prowadzonych przez nas projektów oraz oświadczeniami i stanowiskami w sprawie aktualnych wydarzeń.

 

Biuro Prasowe Stowarzyszenia KoLiber

Al. Jerozolimskie 85/21

02-001 Warszawa

Rzecznik Prasowy, Członek Centralnej Komisji Rewizyjnej

Urodzony w 1995 roku w Tychach, obecnie student Kolegium MISH Uniwersytetu Warszawskiego, w ramach którego studiuje prawo oraz stosunki międzynarodowe. Z odziałem katowickim Stowarzyszenia KoLiber związany od 2013 roku. Pełnił również funkcje Koordynatora Klubu Republikańskiego w Tychach.
Naukowo związany z Instytutem na rzecz Kultury Prawnej „Ordo Iuris” w którym zajmował się zagadnieniami związanymi z demografią.

W grudniu objął funkcję 2015 roku koordynatora Biura Prasowego Stowarzyszenia. W marcu 2016 roku objął funckję I Wiceprezesa Zarządu Głównego. Od grudnia 2016 roku członek Centralnej Komisji Rewizyjnej, zaś od kwietnia 2017 r. również rzecznik prasowy Stowarzyszenia.

Prywatnie fan kolei, zegarków i argentyńskiej wołowiny.

Więcej

koordynator biura prasowego

Student Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracuję w branży sportowej jako statystyk sportowy oraz prowadzący relacje z meczów. Współpracuję także z klubem Stal Mielec. Poza tym publikuję artykuły i felietony na publicystyczny.pl oraz na lokalnych portalach. Interesuję się historią, polityką, religią oraz rzecz jasna sportem. W Stowarzyszeniu KoLiber działam od 2015 r. Miałem przyjemność prowadzić kilka lekcji w ramach Lekcji Ekonomii dla Młodzieży. Pomagam również w funkcjonowaniu KoLiberTV.

Więcej

Skontaktuj się z nami