Jesteśmy otwarci na współpracę z mediami. Zainteresowanych dziennikarzy prosimy o kontakt. Zachęcamy do zapoznania się z wystąpieniami naszych ekspertów z Centrum Analiz, opracowaniami tematycznymi dotyczącymi prowadzonych przez nas projektów oraz oświadczeniami i stanowiskami w sprawie aktualnych wydarzeń.

 

Biuro Prasowe Stowarzyszenia KoLiber

al. Solidarności 82

00-145 Warszawa

Koordynator Biura Prasowego

Student prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. Absolwent VII Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Częstochowie(2015-2018). Wśród zainteresowań można wymienić: historię, sztukę, teatr, politykę, ekonomię oraz Premier League. Uczestnik olimpiad przedmiotowych oraz finalista konkursu „Od mundurka do togi” organizowanego przez kancelarię „Dawid&partnerzy”. Dołączył do częstochowskiego Kolibra w 2017 roku. Sekretarz oddziału Częstochowa od stycznia do października 2018. Od 4 października 2018 Koordynator Biura Prasowego Stowarzyszenia KoLiber. Od czerwca 2019 roku sekretarz oddziału Wrocław.

Więcej

Rzecznik Prasowy

× Student prawa na Uniwersytecie Warszawskim
× Przewodniczący Młodzieżowej Rady Dzielnicy Śródmieście VII kadencji
× Przewodniczący SU ZS23 2016-2017
× I Wiceprezes warszawskiego oddziału Stowarzyszenia KoLiber

Więcej

Skontaktuj się z nami


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie KoLiber z siedzibą w Warszawie, ul. Aleja Solidarności 82, w celu kontaktowania się ze mną.
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być administrator oraz podmioty przetwarzające Stowarzyszenia KoLiber.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: koliber@koliber.org