images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Oddział Białystok Stowarzyszenia KoLiber oraz białostocki Klub Konserwatystów zapraszają na spotkanie z ks. Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim, członkiem Komitetu Honorowego „Goń z pomnika bolszewika”.

„Sposoby upamiętniania przemilczanych wydarzeń historycznych w dzisiejszych czasach” to temat wystąpienia naszego gościa. Głównym elementem spotkania będzie prelekcja ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego na temat Kresów w kontekście przeszłych i bieżących wydarzeń politycznych.

Spotkajmy się we wtorek, 21 lutego o 17:30 w Kawiarni Elida, przy ul. Św. Rocha 14.

Prelekcja jest jedynie częścią szerzej zakrojonej akcji białostockiego KoLibra. Nasz Oddział wystosował projekt specjalnej uchwały Rady Miasta Białegostoku, którą to chcemy nadać nazwę „Pamięci Ofiar OUN-UPA” jednej z nowopowstających ulic (przedłużenie ulicy Piastowskiej).

Musimy zjednoczyć środowisko, by nadać akcji rozmach. Zbierajmy więc podpisy pod projektem uchwały; formularz możesz pobrać tutaj.

Z KoLibrem współpracują już m. in. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Białostockiej, Klub Konserwatystów, Patriotyczne Podlasie, Klub Gazety Polskiej, Młodzież Wszechpolska i inni.

Przyłącz się i ty!

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found