images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Polsko-Amerykańska Akademia Liderów, której współorganizatorem jest Stowarzyszenie KoLiber, nawiązała współpracę z Fundacją TDJ, której celem jest prowadzenie działalności społecznej, edukacyjnej, i charytatywnej, w szczególności ukierunkowanej na pomoc zdolnym dzieciom i młodzieży. Wspólnymi siłami utworzono nowy projekt w ramach kursu obywatelskiego Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów.

Polsko-Amerykańska Akademia Liderów to projekt edukacyjny stworzony przez współpracującą z naszym Stowarzyszeniem Fundację Wolności i Przedsiębiorczości z myślą o ludziach rozważających zaangażowanie się w życie społeczne: przyszłych polityków, dziennikarzy czy członków kadry zarządzającej organizacjami pozarządowymi. Program skierowany jest do młodych pasjonatów, którzy pragną rozwijać swoje zainteresowania polityczne i ekonomiczne, ale także połączyć je z własnym życiem zawodowym.

W VII edycji Akademii wyodrębniony został kurs podstawowy on-line oraz dwie wyspecjalizowane ścieżki – obywatelska oraz polityczna. To właśnie w ramach kursu obywatelskiego przeprowadzony zostanie najnowszy projekt Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów i Fundacji TDJ. Każdy uczestnik kursu będzie miał za zadanie stworzyć swój własny program edukacyjny dla dzieci lub młodzieży, który mógłby zostać przeprowadzony w ramach działalności Fundacji TDJ. Najciekawszy pomysł może zostać zrealizowany i poprowadzony przez jego twórcę pośród 6 tysięcy pracowników z Grupy TDJ oraz ich rodzin. Fundacja zapewnia środki finansowe, wsparcie merytoryczne, a także biuro, co pozwoli na profesjonalne przeprowadzenie projektu.

Zachęcamy do zapisów wszystkich zainteresowanych działalnością społeczną i pragnących wykorzystać zdobytą wiedzę teoretyczną w praktyce: http://akademialiderow.edu.pl

Rekrutacja potrwa do 25 października.

Więcej informacji udziela:

[koliber_person name=”Jacek Spendel”]
Dyrektor Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów
Prezes Fundacji Wolności i Przedsiębiorczości,
e-mail: kontakt@akademialiderow.edu.pl
tel. + 48 509 615 488

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found