images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Apelujemy do wszystkich obywateli Polski o zaniechanie płacenia abonamentu radiowo-telewizyjnego…

Nie płaćmy abonamentu!


Stowarzyszenie KoLiber od początku swego istnienia nawołuje, bezskutecznie niestety, do prywatyzacji telewizji państwowej, zwanej „publiczną” bądź „polską”. Tymczasem jej nazwy są zastępcze, i mają na celu zmylenie wszystkich Polaków uiszczających podatek zwany abonamentem radiowo-telewizyjnym.

Prawda jest brutalna – telewizja państwowa była, jest i będzie tubą propagandową kolejnych władz. Nie służy wcale dobru publicznemu, tylko interesom kolejnych partii rządzących. Nie dba o rozwój kultury i nie wypełnia tak zwanej „misji”, gdyż naprawdę jej oferta niewiele różni się od oferty prywatnych nadawców. W dodatku kosztuje podatników słono, gdyz jak każda instytucja państwowa cierpi na przerost zatrudnienia.

W sytuacji, gdy bez żadnego powodu pozbyto się dziennikarza, który czuwał nad tym, by była ona obiektywna, gdy po raz kolejny na fotelu prezesa TVP pojawia się człowiek, który przez całą swą karierę polityczną związany był z ludźmi rządzącymi aktualnie Polską (w tym wypadku z braćmi Kaczyńskimi), Stowarzyszenie KoLiber nie widzi innego wyjścia: apelujemy do wszystkich obywateli Polski o zaniechanie płacenia abonamentu radiowo-telewizyjnego. Otwarcie namawiamy do nieposłuszeństwa obywatelskiego, bo być może wtedy, z powodów finansowych, zakończy żywot tuba propagandowa polityków, finansowana z naszych pieniędzy, TVP.

Jacek Spendel
Prezes Stowarzyszenia KoLiber

Piotr Rosik
Rzecznik Prasowy Stowarzyszenia KoLiber

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found