images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Serwis Olsztyn24 wziął udział w KoLibrowej lekcji przedsiębiorczości. Uczniowie mieli okazję wysłuchać Kamila Cybulskiego. Jak portal opisuje spotkanie?

Serwis Olsztyn24 wziął udział w KoLibrowej lekcji przedsiębiorczości. Uczniowie w poniedzialek,  13.12.2010r., mieli okazję wysłuchać Kamila Cybulskiego. Jak portal opisuje spotkanie?

„Do Olsztyna na zaproszenie olsztyńskiego oddziału Stowarzyszenia KoLiber przyjechał Kamil Cebulski, określany mianem najmłodszego polskiego milionera, właściciel ESC Poland (handel w Internecie), założyciel Fundacji Kamil Cebulski Business Education oraz twórca Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego. Przedsiębiorca spotkał sie dzisiaj (13.12) wieczorem z olsztynianami na otwartym wykładzie w I Liceum Ogólnokszałcącym, na temat alternatywnej przedsiębiorczości.

Podczas spotkania bohater wieczoru opowiadał słuchaczom o swojej drodze do sukcesu. A jako przedsiębiorca zaczynał wcześnie – na tyle wcześnie, że pierwszą firmę musiała zarejestrować mu mama, bo on sam był niepełnoletni. Już w liceum zarabiał więcej niż dyrektor jego szkoły.

Dzisiejszy milioner odpowiedział również na pytania, między innymi o sposobach zdobywania funduszy na rozpoczęcie własnego biznesu, o kulturze wydawania pieniędzy, o podatkach i swoim podejściu do współpracowników. Jak powiedział, podstawową cechą młodego rekina przedsiębiorczości powinna być chciwość. – Jednak chciwość nie jako pazerność, tylko chciwość od słowa „chcieć”. Ja byłem tak chciwy, że robiłem moje encyklopedie na płytach nocami, żeby sprzedać ich jak najwięcej. Jeżeli nie chce się pracować na własny rachunek, to nic się nie osiągnie – dodał Kamil Cebulski.”

 

© 1999-2021 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found