images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowej mini-videorelacji z zorganizowanej w grudniu ubiegłego roku debaty w ramach kampanii „Polska bez długu” okraszonej niezapomnianym i poruszającym w swoim przesłaniu hitem WC Fileta pt, „Na Kredyt”.

Mini-videorelację ze zorganizowanej w grudniu ubiegłego roku debaty w ramach kampanii „Polska bez długu” okraszoną niezapomnianym i poruszającym w swoim przesłaniu hitem „Na Kredyt” można obejrzeć na naszym kanale KoliberTV.

Wielkie podziękowania dla Adama Torbusa i Piotra Maczkowskiego – autorów kontestującego obecną rzeczywistość utworu, po którego wysłuchaniu nie można dłużej pozostawać obojętnym na fakt zadłużania kraju.

gdzie się urwał reform pastor? gdzie jest K***a tanie państwo?” – to tylko niektóre z pytań jakie odważnie stawiają młodzi raperzy.

Na większość pewnie nie doczekamy się odpowiedzi, dlatego zachęcamy do przyłączenia się do naszej akcji i podpisania się pod petycją o wpisanie do Konstytucji artykułu zakazującego zadłużania Państwa co można uczynić tutaj.

A Ty..? Jak się czujesz, gdy tak pulsuje dług..?

© 1999-2021 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found