images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

2 kwietnia 2005 odszedł Nasz Papież – bł. Jan Paweł II. Zakończył się wówczas pontyfikat, który był najlepszą promocją polskości w dziejach. Zmarł największy z naszych rodaków, którego nikomu nie uda się zastąpić. Dziś – 7 lat od rozstania z nim pamiętajmy o jego nauczaniu, encyklikach, które pozostawił, licznych wskazówkach jakie kierował bezpośrednio do Polaków.

Pamiętajmy o jego stanowisku w sprawie ochrony życia, o licznych przestrogach, w których m.in. zwracał uwagę, że „demokracja bez wartości łatwo się przemienia w jawny lub zakamuflowany totalitaryzm”. Szczególnie ważne są jego słowa w obecnym okresie, w którym obserwujemy liczne ataki na Kościół, a osoby wierzące coraz częściej stają się obiektem dyskryminacji. Niech nauczanie bł. Jana Pawła II będzie drogowskazem dla nas, w codziennych działaniach, jakie podejmujemy – zarówno w życiu prywatnym, jak i publicznym.

Biuro Prasowe

Stowarzyszenia KoLiber

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found