images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

21.01.1945 roku „przyjazna” Polsce i Polakom Armia Czerwona wkroczyła do Gniezna. Te wydarzenia z przed ponad 60 lat są kanwą szerokiej dyskusji społecznej poświęconej tematowi czy rzeczywiście było to wyzwolenie czy też narzucenie nowej okupacji.

21.01.1945 roku „przyjazna” Polsce i Polakom Armia Czerwona wkroczyła do Gniezna. Te wydarzenia z przed ponad 60 lat są kanwą szerokiej dyskusji społecznej poświęconej tematowi czy rzeczywiście było to wyzwolenie czy też narzucenie nowej okupacji. Według środowisk lewicowych wydarzenie to związane jest tylko i wyłącznie z wyzwoleniem. Jak to bywało już w przeszłości z myśleniem tym nie zgadzają się organizacje prawicowe dlatego gnieźnieński oddział Stowarzyszenia KoLiber we współpracy z Młodymi Konserwaystami postanowił walczyć o zachowanie i głoszenie prawdy historycznej. Od 19.01 działacze tych organizacji rozdają mieszkańcom Gniezna ulotki mający na celu przedstawienie owej prawdy. Pod tymi adresami znajdziecie relace telewizyjne z tego wydarzenia:

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found