images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

8 grudnia minie 21 lat odkąd Radio Maryja rozpoczęło nadawanie programu. Przez cały ten czas stacja podejmuje niezwykle ważne, ale pomijane w innych mediach tematy z zakresu kwestii społecznych, ekonomicznych, historycznych, teologicznych, politycznych czy bioetycznych. Trwające często aż do pełnego wyczerpania tematu dyskusji audycje to wielka wartość w sytuacji, w której w większości mediów mamy do czynienia z wrzucaniem szybkich i przemijających, często sztucznie kreowanych „newsów”, które z punktu widzenia zwykłych obywateli nie mają większego znaczenia.

Ogromnie należy docenić bardzo żywy kontakt i interakcje ze słuchaczami, co wymaga pewnej odwagi i traktowania poważnie słuchaczy, a do rzadko się dziś zdarza w środkach masowego przekazu.

Nas, konserwatywnych liberałów szczególnie cieszy obecność na antenie radia osób związanych z walką o wolność, w tym także wolność gospodarczą oraz podkreślanie w należyty sposób problematyki ekonomicznej.

Dziękując za pracę wszystkich osób duchownych i świeckich zaangażowanych w dzieło Radia Maryja, wyrażam nadzieję, że stacja będzie kontynuowała swoją działalność przez kolejne lata i nie podda się wszelkiego rodzaju atakom, które potwierdzają jedynie jej wielką wartość i są wręcz swoistym wyrazem docenienia przez przeciwników obawiających się płynącego z Torunia wolnego słowa.

Alleluja i do przodu!

 

Prezes Stowarzyszenia KoLiber

Seweryn Szwarocki

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found