images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

W tym roku Stowarzyszenie KoLiber obchodzi swoje 12. urodziny. Już od 2000 roku krzewimy wśród młodego pokolenia idee konserwatywno-liberalne i kształtujemy przyszłe elity do działalności publicznej. Kolejne urodziny to doskonały moment na podsumowanie dotychczasowych osiągnięć , a także refleksje nad przyszłością naszego ruchu. W związku z tym serdecznie zapraszamy wszystkich członków KoLibra i sympatyków idei konserwatywno-wolnościowej na uroczyste obchody 12. urodzin KoLibra, które odbędą się 28 kwietnia w Poznaniu.

Zaczynamy o godz. 17 w Hotelu Gaja przy ul. Gajowej 12. Dla naszych gości przygotowaliśmy kilka niespodzianek: – konkurs wiedzy o konserwatywnym liberalizmie, – prezentacja profilu typowego KoLibranta, Gościem specjalnym będzie Janusz Korwin-Mikke, który weźmie udział w dyskusji na temat naszych idei i sposobów ich realizacji.

Po oficjalnych obchodach zapraszamy na nieodłączną część każdych urodzin, czyli IMPREZĘ! O godz. 22 w pubie Svejk odbędzie się impreza taneczna, na której zagra nasz KoLega dj Deoxyryboza ( http://soundcloud.com/deoxyryboza ).

Impreza potrwa, dopóki nie zabraknie piwa w beczce, a nie ma się o co martwić – w Svejku jest w czym wybierać, na dodatek już od 5 zł za kufel!

Do zobaczenia na urodzinach!

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found