Wydaliśmy zeszyt ekonomiczny!

Jednym z celów ideowych naszej organizacji jest poszerzanie świadomości ekonomicznej naszego społeczeństwa. W związku z tym stworzyliśmy projekt, w którym opracowaliśmy praktyczny i ciekawy zeszyt, z którego będą mogli skorzystać uczniowie na wybranych zajęciach. 

Zeszyt Ekonomiczny z pozoru przypomina zwykły, 64-kartkowy zeszyt w kratkę. W odróżnieniu od tradycyjnego zeszytu, nie posiada on jednak „pustych” marginesów, ale przestrzeń ta została wypełniona kilkudziesięcioma zagadnieniami, które mają za cel stanowić solidny grunt do rozwijania zainteresowań głównymi myślami, postaciami i szkołami ekonomicznymi.  Zeszyt ekonomiczny to wejście do pasjonującego świata ekonomii. 

Prowadzimy dystrybucję naszego zeszytu ekonomicznego w całej Polsce. Jest to pierwsza edycja naszego projektu, w której przekazujemy 11 000 zeszytów do rąk uczniów.

Zeszyty ekonomiczne trafiły już do uczniów m.in. w Słupsku, Łodzi, Kaliszu, Częstochowie, Poznaniu Wrocławiu i Warszawie. Atmosfera zarówno w zespole projektowym jak i wśród beneficjentów jest znakomita! Cieszymy się, że na nasz projekt uczniowie wraz z nauczycielami reagują dużym uśmiechem.