Zaproszenie na ślub KoLibrowej Młodej Pary

KoLeżanka Ania Grabińska i KoLega Tomasz Dalecki pragną zaprosić Szanowne KoLeżanki i Szanownych KoLegów na uroczystość przyjęcia sakramentu małżeństwa. Ślub odbędzie się 5 marca 2011 r. o godz. 15.00 w kościele pw. św. Katarzyny przy ul. Fosa 17 w Warszawie.

KoLeżanka Ania Grabińska i KoLega Tomasz Dalecki pragną zaprosić Szanowne KoLeżanki i Szanownych KoLegów na uroczystość przyjęcia sakramentu małżeństwa.

Ślub odbędzie się 5 marca 2011 r. o godz. 15.00 w kościele pw. św. Katarzyny przy ul. Fosa 17 w Warszawie.

Państwo Młodzi chcieliby również serdecznie zaprosić wszystkich KoLibrantów do klubu żeglarskiego „Przechyły” (ul. Cieszyńska 6, koło stacji metra Wilanowska), gdzie 19 marca będą świętować zawarcie małżeństwa w nieformalnej atmosferze, w gronie przyjaciół. (Sobota 19 marca to dzień św. Józefa, a więc post nie obowiązuje, a co więcej w ten weekend będzie się w Warszawie odbywać Rada Krajowa!).

Ania i Tomasz są zasłużonymi i wciąż aktywnymi członkami KoLibra. Panna Młoda pełniła funkcję Skarbnika Srowarzyszenia u boku Prezesa Karola Wyszyńskiego. Była również wiceprezesem w oddziale warszawskim. Obecnie Ania jest Redaktor Naczelną „Gońca Wolności”. Pan Młody przewodniczy Okręgowej Komisji Rewizyjnej w O/ Warszawa.