Włocławek: "Ja tu zostaję"

Włocławek: Stowarzyszenie KoLiber wraz z Projektem Włocławek zapraszają na debatę pt. ?Ja tu zostaję?, która odbędzie się 19 listopada (środa) o godz.17.00 w sali konferencyjnej Hotelu ?Kujawy?.

Tematyką debaty jest problem bezrobocia wśród młodych ludzi we Włocławku oraz określenie obszarów i narzędzi, które winny być zaktywizowane, żeby młodzi Włocławianie chcieli wracać po studiach do Włocławka.

Prelegentami będą pracownicy Urzędu Pracy i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży, którzy przedstawią sytuację rynku pracy i aktywności zawodowej młodzieży w naszym mieście.

19.11.2008, godz. 17, sala konferencyjnej Hotelu ?Kujawy? – zapraszamy!

Stowarzyszenie KoLiber we współpracy z Projektem Włocławek organizują debatę pt. ?Ja tu zostaję?, która odbędzie się 19 listopada (środa) o godz.17.00 w Sali Konferencyjnej Hotelu ?Kujawy?. Debata odbędzie się pod patronatem posła Marka Wojtkowskiego, a wynikłe z niej wnioski poseł przedstawi w formie interpelacji w parlamencie. Tematyką debaty jest problem bezrobocia wśród młodych ludzi we Włocławku oraz określenie obszarów i narzędzi, które winny być zaktywizowane, ażeby młodzi Włocławianie chcieli wracać po studiach do Włocławka. Gośćmi będą pracownicy Urzędu Pracy i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży, którzy przedstawią sytuację rynku pracy i aktywności zawodowej młodzieży w naszym mieście. Celem spotkania jest wypracowanie stanowiska ponad podziałami politycznymi, w którym zostaną zawarte oczekiwania i postulaty do władz wszystkich szczebli, by swoje działania skupiły na wypracowaniu metod i mechanizmów umożliwiających młodym ludziom realizację swoich karier w miejscach zamieszkania, w naszym przypadku jest to Włocławek.