Wesprzyj nas

Zostań naszym Partnerem. Razem jesteśmy silniejsi!

Drodzy Państwo, Stowarzyszenie KoLiber od prawie dekady nieprzerwanie krzewi wartości konserwatywnego liberalizmu, wolności gospodarczej, przygotowuje młodzież do aktywnego działania na rzecz społeczeństwa i budowania nowego obrazu naszej ojczyzny.

Udało nam się zrealizować wiele wartościowych projektów, nawiązać kontakt z organizacjami międzynarodowymi, sprawić by KoLiber był rozpoznawalny. Współpracujemy z takimi organizacjami jak Polsko-Amerykańska Fundacja Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego, Instytut Globalizacji, Instytut Misesa czy Centrum im. Adama Smitha.

Organizujemy coraz więcej konferencji naukowych, szkoleń a nawet obozy edukacyjne dla młodzieży. Do realizacji mamy jeszcze wiele innych ambitnych celów, jednak zarówno do urzeczywistnienia obecnych jak i przyszłych projektów potrzebny jest prężny marketing i spore nakłady finansowe, z którymi sami sobie nie poradzimy.

Dlatego też zwracamy się do Państwa o pomoc finansową w realizacji naszych wspólnych celów. Dzięki Państwa wsparciu będziemy mogli zrobić jeszcze więcej!

WESPRZYJ NAS DAROWIZNĄ PRZEZ INTERNETWpłata jednorazowa


Wpłata cykliczna


Wpłata tradycyjna

LUB DOKONAJ WPŁATY DROGĄ TRADYCYJNĄ:

Konto bankowe
VWBank Direct 23 2130 0004 2001 0204 6274 0001
Stowarzyszenie KoLiber
ul. Skarbka z Gór 118A/3
03-287 Warszawa

Dziękujemy!