To już pół roku

Sześć miesięcy temu stało się tragiczne wydarzenie w historii naszego Narodu. W drodze na uroczystości upamiętniające mord na polskich żołnierzach w Katyniu zginęli Prezydent RP Pan Lech Kaczyński z Małżonką, przedstawiciele najwyższych władz Polski i intelektualnej elity kraju.

Sześć miesięcy temu stało się tragiczne wydarzenie w historii naszego Narodu. W drodze na uroczystości upamiętniające mord na polskich żołnierzach w Katyniu, zginęli przedstawiciele najwyższych władz Polski i intelektualnej elity kraju. Dokładnie siedemdziesiąt lat po śmierci polskich oficerów.

Stało się to w dniu planowanych obchodów 10-lecia naszej organizacji. Nikt nie jednak miał ochoty na wiwaty, śmiech i radosne wspomnienia. Tak to wyglądało pół roku temu:

 

"Stowarzyszenie KoLiber pragnie złożyć najszczersze kondolencje rodzinom ofiar sobotniej tragedii.

Z bólem przyjęliśmy informacje o katastrofie rządowego samolotu w Smoleńsku. W wypadku tym zginął nie tylko Prezydent Polski, ale również najbliżsi wielu polskich rodzin. Tragedia ta nie ma precedensu zarówno whistorii Polski jak i w historii świata.

Członków Stowarzyszenia zapraszamy do wspólnego udziału w uroczystościach pogrzebowych, zarówno w Warszawie jak i w Krakowie. Koordynatorem w Warszawie jest Marcin Kamiński, w Krakowie BartoszWilk. Adresy telefonów można znaleźć w zakładce kontakt.

Bartosz Sosnowski
Rzecznik Prasowy Stowarzyszenia KoLiber"

 

Dziś szczególnie wspomnijmy Ofiary Tragedii Smoleńskiej.