Tarnów: Zapraszamy na internetową stronę oddziału

Oddział tarnowski został powołany 30 kwietnia 2011r. i już może pochwalić się własną stroną internetową. Znajdziemy na niej informacje o bieżącej działalności, spotkaniach i władzach. Zapraszamy.

Oddział tarnowski został powołany 30 kwietnia 2011r. i już może pochwalić się własną stroną internetową. Znajdziemy na niej informacje o bieżącej działalności, spotkaniach i władzach.

Na dzień dzisiejszy tarnowski KoLiber liczy 22 członków. Oddział został reaktywowany po latach i co ciekawe niegdyś stowarzyszenie cieszyło się dobrą sławą. O kontynuację tej tradycji zadba przede wszystkim zarząd. Prezesem został wybrany KoLega Piotr Gładysz, który powołał na sekretarza Filipa Wikieraka oraz na skarbnika Piotra Dudę.

KoLedzy zapraszają na spotkania raz w tygodniu o godz. 17:00 w restauracji „Orszak Dionizosa”, przy ul. Żydowskaiej 16. Po więcej informacji proszę pisać na adres: tarnow@koliber.org.

KoLibranci przygotowali w maju Marsz Rotmistrza oraz spotkanie z Krzysztofem Habichem w Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej. Temat wykładu brzmiał: „Społeczny kaleka” – czyli jak redystrybucja budżetowa zakłóca rozwój kraju. Na spotkanie przybyło ok 130 osób. Fragment przemówienia przedstawiamy poniżej.

Więcej informacji dotyczących działności tarnowskich koliberałów znajduje się na stronie oddziału oraz na profilu na FaceBooku.