Tarnów: Alternatywne Lekcje Przedsiębiorczości

Dziś KoLiber Tarnów przy współpracy z Fundacją Kamila Cebulskiego Business Education rozpoczyna cykl tzw. Alternatywnych Lekcji Przedsiębiorczości. Jest to kontynuacja lekcji, które odbywały się w ramach Latającego Uniwersytetu KoLibra. Sukces pierwszych zajęć zachęcił do kontynuacji.

 Kamil Cebulski, czyli inicjator tego przedsięwzięcia, to najmłodszy polski milioner, twórca własnej uczelni wyższej – Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego (ASBIRO) oraz prowadzący audycje w stacji radiowej KonteStacja. ALP to inspirujące zajęcia dla młodzieży z zakresu biznesu, inwestowania, rozwoju osobistego oraz szeroko rozumianej przedsiębiorczości prowadzone przez prawdziwych przedsiębiorców w szkołach średnich w całej Polsce. Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży, głównie uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz gimnazjów. Celem ALP jest przekazanie uczestnikom podstawowej wiedzy z zakresu inteligencji finansowej oraz zaszczepienie ambicji do samodzielnego poszerzania wiedzy na temat finansów, biznesu oraz rozwoju osobistego.

Tarnowski KoLiber w porozumieniu z Fundacją KC Business Education powziął się zadania organizacji pierwszej tego typu lekcji w Tarnowie. Startujemy o godz. 9:00 w tarnowskim OHP.

Jest to kontynuacja lekcji, które odbywały się w ramach Latającego Uniwersytetu KoLibra. Sukces pierwszych zajęć zachęcił KoLibrantów do ich kontynuacji.