Szkoła austriacka – Ład rynkowy, wolna wymiana i przedsiębiorczość – Jesus Huerta de Soto

Polecamy zakup książek wolnorynkowych. Księgarnia internetowa CapitalBook, prowadzona przez jednego z KoLibrantów, przygotowała dla Państwa ofertę zakupu książki „Szkoła austriacka – Ład rynkowy, wolna wymiana i przedsiębiorczość” Jesusa Huerty de Soto. Zespół CapitalBook przygotował również inne świąteczne promocje.

Szkoła austriacka – Ład rynkowy, wolna wymiana i przedsiębiorczość – Jesus Huerta de Soto

Jest to absolutnie najświeższy podręcznik ekonomii austriackiej, napisany przez jednego z kilku najwybitniejszych, żyjących jej przedstawicieli. Autor porównuje paradygmat Austriaków z  mainstreamowym paradygmatem neoklasycznym  
Dla osób chcących się zorientować w podstawach szkoły austriackiej (ekonomii wolnego rynku) jest to fundament, na którym można stawiać budowle klasyków – Misesa, Rothbarda, Hoppego, de Soto i in. Niezwykle pożyteczna zwłaszcza w dobie kryzysów ekonomicznych, na które szkoła neoklasyczna nie potrafi znaleźć rzetelnego wyjaśnienia czy tym bardziej antidotum.  Za autorem nie mamy wątpliwości, że wiek XXI to wiek powrotu ekonomii wolnorynkowej. Znajomość podstaw szkoły austriackiej będzie w tym nieodzowna.  Polecamy!

 

Szanowni Klienci!

Przygotowaliśmy dla Państwa świąteczne promocje:
Przy zamówieniu od 120 zł otrzymacie Państwo całkowicie ZA DARMO książkę „Inkwizycja hiszpańska” autorstwa hr. Józefa Tyszkiewicza –
http://capitalbook.pl/product_info.php?products_id=515
Przy zamówieniu powyżej 200 zł WYSYŁKĘ GRATIS + książkę „Inkwizycja
hiszpańska”
Przy zamówieniu powyżej 300 zł WYSYŁKĘ GRATIS + Książkę Josepha de Maistre’a „O Papieżu” z prestiżowej serii wydawniczej Frondy „Fides et Ratio”.
http://capitalbook.pl/product_info.php?products_id=289 – książka o wartości 56 złotych w prezencie! 536 stron w twardej oprawie.

Powyżej 500 zł DARMOWA WYSYŁKA KURIEREM +
Książka Josepha de Maistre’a „O Papieżu” +
do wyboru za darmo:
– Zapiski oficera armii czerwonej
– Wirus rusofobii – szkice polemiczne – Jan Engelgard
– Gdzie jest Twoja Msza kapłanie?
– Śledztwo w sprawie Opus Dei
Zachęcamy do świątecznych zakupów!

Więcej: www.capitalbook.pl

Życzymy udanych zakupów!

Zespół CapitalBook.pl

Jarosław Kornaś
796 207 936