23 czerwca przedstawiciele Stowarzyszenia KoLiber, Stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej oraz Stowarzyszenia Młodzi dla Polski wzięli udział w spotkaniu z Prezydentem Andrzejem Dudą, na którym omówiony został plan realizacji przyjętego przez niego w czasie kampanii wyborczej programu „Wizja dla Młodego Pokolenia” przygotowanego przez nasze organizacje. W spotkaniu udział wzięli również współpracownicy prezydenta – elekta: poseł Małgorzata Sadurska oraz prof. Piotr Gliński.

Podczas godzinnej dyskusji rozmawialiśmy o propozycjach zmian legislacyjnych w zakresie m.in. kwoty wolnej od podatku i firmy na próbę (projekty przygotowuje Centrum Analiz Stowarzyszenia KoLiber), powołaniu Centrum Dialogu z Młodym Pokoleniem czy inicjatywach podejmowanych przez koalicję KoLiber-SdR-MdP w zakresie polityki historycznej i możliwości udziału w nich prezydenta RP.

W przeciągu kilku tygodni odbędą się kolejne spotkania na których konkretyzować będziemy poszczególne elementy związane z realizacją naszego programu.

Polecamy fotorelację ze spotkania dostępną na naszym profilu na Facebooku!