Pomóżmy Kubusiowu, liczy się każda złotówka

Z końcem kwietnia 2008 upływa termin rozliczenia podatkowego za rok 2007. To już ostatnie dni na rozliczenie się z fiskusem. Osoby, które jeszcze tego nie zrobiły mogą skożystać z pomocy zaprzyjaźnionej z KoLiberm księgowości a przy okazji pomóc dotknietemu autyzmem Kubusiowi, który jest synem właścicieli tejże księgowosci. Poniżej wiadomość od rodziców Kubusia z prośbą o pomoc.

Szczegóły na stronie:

www.kuba.skrzecz.pl

Nasz niespełna 4-letni synek Kubuś jest dotknięty autyzmem, dlatego też zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w walce z tą chorobą.

Kubuś wymaga intensywnej terapii, leczenia farmakologicznego, drakońskiej diety bezmlecznej, bezcukrowej i bezglutenowej. Stosowanie wielokierunkowego leczenia, przeprowadzanie wielu badań daje Kubusiowi szansę na normalne funkcjonowanie w przyszłości.

Niestety kompleksowe leczenie jest bardzo kosztowne i znacznie przekracza nasze możliwości finansowe (same terapie kosztują ponad 5 tys. zł miesięcznie). W optymistycznym wariancie rehabilitacja będzie trwała parę lat, a może nawet dłużej.

Prosimy więc o przekazanie 1% podatku (to nic nie kosztuje!!!) lub bezpośredniej darowizny na leczenie Kubusia.

Kubuś ma swoje subkonto w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” (wpisanej oczywiście na listę organizacji pożytku publicznego). Wszelkie środki zgromadzone na tym koncie zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Kubusia.

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
PEKAO S.A. Oddział 1 w Warszawie
nr konta: 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362

z dopiskiem: darowizna na leczenie i rehabilitację Skrzecz Jakub Feliks

Przekazanie 1% podatku jest bardzo proste i NIC NIE KOSZTUJE poza wpisaniem w formularzu PIT-rocznym:

– nazwy fundacji: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”,
– nr KRS fundacji: 0000037904;
– oraz w pozycji „inne informacje, w tym ułatwiające kontakt z podatnikiem”:
Skrzecz Jakub w ramach OPP (znajdującej się bezpośrednio nad wnioskiem o przekazanie 1% na rzecz organizacji pożytku publicznego).

Szczegóły na stronie:

www.kuba.skrzecz.pl