Pójdzie w eter- JUŻ POSZŁO

Dr Henryk Krzyżanowski z PAFERE oraz KoLega Wojciech Żmijewski wystąpią dziś na antenie radia Emaus na 89,8 FM. Powiedzą kilka słów o sobotnim wykładzie o przedsiębiorczości oraz zaprezentują działalność KoLibra. JEŚLI CHCESZ WYSŁUCHAĆ NAGRANIA, KLIKNIJ „CZYTAJ DALEJ”.

Dr Henryk Krzyżanowski z PAFERE oraz KoLega Wojciech Żmijewski wystąpią dziś na antenie radia Emaus na 89,8 FM. Powiedzą kilka słów o sobotnim wykładzie o przedsiębiorczości oraz zaprezentują działalność KoLibra. Zachęcamy do wysłuchania na żywo dzisiejszej audycji już o godz. 15.00. Zapraszamy przed odbiorniki.

Przypominamy, że 8.01.2010r. będzie miało miejsce w Poznaniu wydarzenie, na którym nie może zabraknąć żadnego wolnorynkowca! Dobrodziej naszego Stowarzyszenia Jan Wojciech Kubań opowie o swojej drodze do sukcesu na polu przedsiębiorczości. Po wykładzie odbędzie się pokaz filmu pt. „Powołanie przedsiębiorcy”. Początek spotkania to godzina 11:00. Zapraszamy do Collegium Lubrańskiego, (Muzeum Archidiecezjalne, obok katedry w Poznaniu).

Nagranie rozmowy z dr. Henrykiem Krzyżanowskim i KoLegą Wojtkiem Żmijewskim jest dostępne do ściągnięcia na stronie oddziału poznańskiego- poznan.koliber.org. Prawda, że prezes oddziału KoLibra ma za sobą udany debiut?