Plan Rady Krajowej: Trójmiasto 2009 27.06.2009

Przed przyjazdem:

Wszyscy przybywający na RK proszeni są o wcześniejszy kontakt z Michałem Bełbotem w celu potwierdzenia przybycia i ustalenia zakwaterowania
tel. 696-269-667

Przed przyjazdem:

Wszyscy przybywający na RK proszeni są o wcześniejszy kontakt z Michałem Bełbotem w celu potwierdzenia przybycia i ustalenia zakwaterowania
tel. 696-269-667

Piątek:

Dla przybywających w piątek zaplanowaliśmy wieczór integracyjny połączony ze zwiedzaniem gdyńskiej mariny, okolic Sea Towers, oraz ORP Błyskawica. Na koniec przy świetle zachodzącego słońca będziemy się rozkoszować lokalnymi SPECJALnościami kulinarnymi.

Sobota:

10.30 – Spotykamy się w Gdyni przy ul. Piłsudskiego na Wydziale Oceanografii i Geografii UG i w sali ON gdzie przystępujemy do obrad Rady Krajowej KoLibra.

12.30 – Przerwa w obradach i spotkanie z gośćmi, którymi będą: Dr Sławomir Cenckiewicz (autor książki pt. „SB a Lech Wałęsa..) oraz Prof. Jan Wendt który w ramach przygotowania merytorycznego do przyszłorocznych wyborów samorządowych dla KoLibrów wygłosi wykład o strukturze samorządów w Polsce.

16.00 – Zakończenie Rady Krajowej i czas na przebranie się, ew. posiłek (choć radzę z tym poczekać do ogniska)

19.00 – Spotykamy się pod gdyńskim Urzędem Miasta i ruszamy na Polankę Redłowską, gdzie odbywać się będzie ognisko. Zwrócić uwagę należy, że impreza będzie odbywać nad samym morzem w okolicach pięknego zabytku przyrody jakim jest Redłowski Klif.

Link do informacji o ognisku: http://wenta.cba.pl/koliber.jpeg
Link do mapki: http://wenta.cba.pl/mapka.jpg
Na ognisko zapraszamy również członków zaprzyjaźnionych organizacji jak np. Stowarzyszenie „Młodzi dla Gdyni”, „Młodzi Demokraci”, „SM UPR” itd.
Jeżeli ktokolwiek z Was ma w Trójmieście jakichś znajomych, którzy mieliby ochotę wziąć udział w imprezie to serdecznie zapraszamy! Proszę im przesłać powyższe linki, lub link do naszego profilu: http://nasza-klasa.pl/profile/24988064/gallery/album/4/17

!!!UWAGA!!! W wypadku deszczowej pogody nie rezygnujemy z imprezy, tylko udajemy się do Global Cafe w Gdyni. Pub znajduje się w Marinie, a z okna rozciąga się widok na marinę portową i morze. !!!UWAGA!!!

Global na mapce: http://wenta.cba.pl/mapka2.jpg

Niedziela:

ok. 13.00 – Chętnych zabierzemy na krótką wycieczkę po Gdańsku (proszę się zgłaszać najpóźniej w sobotę)

Informacje dodatkowe:

Każda grupa otrzyma kartkę z ogólnymi informacjami jak dotrzeć w konkretne miejsca i z ustalonymi godzinami. Mimo to prosimy, aby każdy miał przy sobie wydrukowane powyżej podane mapki.