Lublin: Czy Polska zbankrutuje?

Oddział w Lublinie oraz Akademicki Klub Myśli Społeczno-Politycznej Vade Mecum organizują spotkanie z serii „Polska bez długu” na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Zapraszamy na spotkanie z dr. Tomaszem Sommerem w dniu 6 kwietnia o godzinie 16:00 w sali C-618 w Colegium Jana Pawła II, przy ul. Racławickiej 14. Wstęp wolny.

Oddział w Lublinie oraz Akademicki Klub Myśli Społeczno-Politycznej Vade Mecum organizują spotkanie z serii „Polska bez długu” na Katolickim  Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Zapraszamy na spotkanie z dr. Tomaszem Sommerem w najbliższą środę, 6 kwietnia, o godzinie 16:00 w sali C-618 w Colegium Jana Pawła II, przy ul. Racławickiej 14.

Zaproszony gość jest członkiem Honorowego Komitetu Poparcia kampanii. To polski dziennikarz i wydawca, redaktor naczelny i współwłaściciel tygodnika konserwatywno-liberalnego „Najwyższy Czas!”. W 2005r. objął stanowisko wiceprezesa Instytutu Globalizacji. Dr Tomasz Sommer ma za sobą start w wyborach do Parlamentu Europejskiego z listy KW Libertas.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął serwis myśl.pl.

Wstęp wolny. Zapraszamy.