Łódź: Spotkanie z Grzegorzem Sową

Klub Gazety Polskiej w Pabianicach wraz z łódzkim oddziałem KoLibra serdecznie zaprasza na spotkanie z Grzegorzem Sową – przedsiębiorcą zbierającym podpisy pod ustawą o dobrowolności ubezpieczeń społecznych, które odbędzie się w środę 23 maja o 18:00 w Kawiarni Artystycznej w MOKu w Pabianicach.

 

 Pabianicki Klub Gazety Polskiej od pewnego czasu organizuje spotkania nt. uwarunkowań Rzeczpospolitej. Wystąpił tutaj już m.in. dr Przemysław Żurawski vel Grajewski z wykładem n.t. polityki zagranicznej Polski oraz o analogiach do czasów saskich. Wykład ten objął zagadnienia strategii. Ze spotkaniem autorskim przybył prof. Andrzej Tadeusz Kijowski, który rozprawiał o kulturze, sztuce, mediach i ich styku z polityką.

 

Najbliższe spotkanie zorganizowane wespół z łódzkim KoLibrem obejmie dziedzinę ekonomii. Następnym gościem Klubu GP będzie Grzegorz Sowa – przedsiębiorca z Piotrkowa Trybunalskiego, który zbiera podpisy za obywatelską ustawą o dobrowolności ubezpieczeń społecznych. Temat ten zahacza o problem przyszłości emerytur, a także wolności obywatelskich. W trakcie spotkania poruszona będzie także kwestia nadregulacja gospodarki i przeszkód dla drobnej i średniej przedsiębiorczości ze strony państwa.

 

Serdecznie zapraszamy. W środę, 23 maja o 18:00 do Kawiarni Artystycznej w MOKu w Pabianicach.

http://lodz.koliber.org/?p=161