12. Urodziny Stowarzyszenia KoLiber!

W tym roku Stowarzyszenie KoLiber obchodzi swoje 12. urodziny. Już od 2000 roku krzewimy wśród młodego pokolenia idee konserwatywno-liberalne i kształtujemy przyszłe elity do działalności publicznej. Kolejne urodziny to doskonały moment na podsumowanie dotychczasowych osiągnięć , a także refleksje nad przyszłością naszego ruchu. W związku z tym serdecznie zapraszamy wszystkich członków KoLibra i sympatyków idei konserwatywno-wolnościowej na uroczyste obchody 12. urodzin KoLibra, które odbędą się 28 kwietnia w Poznaniu.

Zaczynamy o godz. 17 w Hotelu Gaja przy ul. Gajowej 12. Dla naszych gości przygotowaliśmy kilka niespodzianek: – konkurs wiedzy o konserwatywnym liberalizmie, – prezentacja profilu typowego KoLibranta, Gościem specjalnym będzie Janusz Korwin-Mikke, który weźmie udział w dyskusji na temat naszych idei i sposobów ich realizacji.

Po oficjalnych obchodach zapraszamy na nieodłączną część każdych urodzin, czyli IMPREZĘ! O godz. 22 w pubie Svejk odbędzie się impreza taneczna, na której zagra nasz KoLega dj Deoxyryboza ( http://soundcloud.com/deoxyryboza ).

Impreza potrwa, dopóki nie zabraknie piwa w beczce, a nie ma się o co martwić – w Svejku jest w czym wybierać, na dodatek już od 5 zł za kufel!

Do zobaczenia na urodzinach!